دربـاره جــی پـی تل


جی پی تل نام محصولی است با قابلیت کنترل و ردیابی خودرو به همراه کلی از قابلیتهای جذاب و کاربردی برای مالکین وصاحبین خودرو در قالب اپلیکیشنی بسیار زیبا نصب شده روی موبایل و سازگار با سیستمهای اندروید و IOS که امکان نصب را بروی انواع خودروهای داخلی و خارجی میسر می سازد.

جی پی تل در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۲۳ در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (مرکز مالکیت معنوی) به شماره ثبت علامت ۲۶۵۰۹۸ ثبت گردیده است.

امـــکـانات

 

 
 

نصب و راه اندازی تجهیزات سخت افزاری جی پی تل نیازمند دانش تخصصی است و توسط نمایندگی های مجاز جی پی تل در سراسر کشور انجام می گردد؛ اما پس از انجام مراحل نصب سخت افزاری، گوشی هوشمند شما با نصب نرم افزار جی پی تل به سادگی با خودروی شما در ارتباط خواهد بود. شما می توانید از لینک زیر فایل راهنمای کاربر را دانلود کنید.

آمـوزش و نصب جـی پی تل 
 


گارانتی محصولات جـی پی تل


گارانتی خانواده محصولات جی پی تل
به مدت ۲۴ ماه از تاریخ نصب می باشد
خدمات نرم افزاری برای ۳ ماه اولیه رایگان می باشد

با GPTEL بیشتر آشنا شوید
پخش تیزر

شرایط گارانتی

۱. گارانتی این محصول از تاریخ نصب به مدت ۲۴ ماه می باشد.
۲. گارانتی شامل سخت افزار بوده و مشمول باطری نـــمی باشد.

شرایط ابطال گارانتی

۱. آسیـب های فیزیکی و صدمات ناشی از حرارت و تصادف
۲. مخدوش شـدن پلمـپ و برچــسب های روی محــصول
۳. نوسانات شدید برق و نفـــوذ آب و مواد شیمـــــــیایی
۴. عدم رعایت نکات مندرج در دفترچه راهنـــــمای کاربر
۵. هـرگونه تعمیر یا دستکاری توسط افراد فاقـــد صلا حیت

 

همین حالا درخواست نمایندگی می دهم


درخواست همکاری


بمتقاضیان محترم بایستی بعد از تکمیل فرم درخواست نمایندگی و ارزیابی شرکت منتظر تماس از بخش فروش شرکت باشند.
 
 

سوالات متداول

1خودروی من مجهز به رهیاب است، جی‌پی‌تل چه تفاوتی با رهیاب نصب شده بر روی خودروی من دارد؟
وظیفه رهیاب، راهنمایی راننده خودرو جهت تعیین مسیر می‌باشد اما با جی‌پی‌تل به عنوان یک ردیاب خودرو می‌توانید از راه دور کنترلهایی روی خودرویتان داشته باشید.
2خودروی من مجهز به دزدگیر خیلی حرفه‌ای است، آیا برای بالا بردن امنیت لازم است باز هم جی‌پی‌تل بخرم؟
با توجه به اینکه خیلی از قابلیت‌های جی‌پی‌تل مکمل عملکرد دزدگیر است و همچنین نصب آن اختلالی در عملکرد دزدگیر شما ایجاد نمی‌کند لذا توصیه می‌کنیم حتما این کار را انجام دهید. دزدگیرها معمولا عملکرد پیش گیرانه از سرقت داشته و جی‌پی‌تل بیشتر پس از سرقت کاربرد دارد.
3نمی‌خواهم پس از نصب این دستگاه کسی از اعضای خانواده‌ام متوجه موقعیت خودروام شوند، این اطمینان وجود دارد که تنها خودم استفاده کننده از این سیستم باشم؟
بله. سیستم این قابلیت را دارد که تنها دارای یک کاربر باشد و کاربرهای دیگر اضافه نشوند. در اینصورت فقط شما از محل خودرویتان مطلع خواهید بود.
4گوشی هوشمند من قدیمی است، آیا باز هم می‌توانم از امکانات جی‌پی‌تل استفاده کنم؟
نرم‌افزار در دو نسخه وب و موبایل آماده شده است.اگر به هر دلیل قابلیت نصب نرم‌افزار برروی گوشی هوشمند شما وجود ندارد می‌توانید از نسخه وب با امکانات بسیار محدودتر استفاده کنید. نرم‌افزار جی‌پی‌تل برروی گوشی‌های دارای نسخه اندروید ۴ به بالا و iOS نگارش ۸ به بالا قابل نصب است.
5آیا برای استفاده از دستگاه حتما باید از سیم‌کارت استفاده کرد؟
جهت انتقال اطلاعات موقعیتی خودرو از روی دستگاه به مرکز جی‌پی‌تل (سرور) لازم است از طریق بستر اینترنت سیم‌کارتی که داخل دستگاه جایگذاری می‌شود استفاده کرد. تنظیمات دستگاه به گونه‌ای است که می‌بایست حتما ازسیم‌کارتهای ایرانسل استفاده کرد.
6آیا لازم است اینترنت سیم‌کارت داخل دستگاه فعال شود یا این دستگاهها از طریق پیامک هم عمل می‌کنند؟
با توجه به اینکه هزینه ارسال موقعیت خودرو از طریق پیامک بسیار بالاست لذا کارکرد نرمال دستگاه بر اساس ارسال اطلاعات از طریق بستر اینترنت طراحی شده است و لذا می‌بایست حتما اینترنت سیم‌کارتی که داخل دستگاه قرار می‌گیرد فعال باشد. البته در موارد معدودی که نیاز به دریافت موقعیت از طریق پیامک باشد دستگاه این قابلیت را دارد که از بستر پیام کوتاه هم برای انجام این کار استفاده نماید.
7آیا لازم است بسته‌های اینترنتی برای سیم‌کارت تهیه کنم که هزینه‌های سیم‌کارتم کمتر شود؟
با توجه به اینکه مصرف اینترنت سیم‌کارت داخل دستگاه خیلی پایین است نه تنها توصیه نمی‌شود که از بسته‌های اینترنتی استفاده نمایید بلکه استفاده از این بسته ها هزینه‌های شما را بسیار افزایش می‌دهد.
8هزینه‌های نگهداری جی‌پی‌تل سالیانه چقدر است؟
الف) هزینه سیم‌کارت داخل دستگاه: بسته به متوسط زمان رانندگی روزانه و نوع تنظیم ارسال موقعیت خودرو که توسط کاربر از داخل برنامه موبایل قابل تغییر است متفاوت و معمولا سالیانه بین ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان می‌باشد. ب) اگر از امکانات کامل نرم‌افزار بخواهید استفاده کنید سالیانه حدود ۵۰ هزار تومان باید به جی‌پی‌تل بپردازید ولی شما می‌توانید از سرویس رایگان سه ساله جی‌پی‌تل با امکانات محدودتر استفاده کنید.
9چرا باید هزینه سالیانه بپردازم؟
۱) یک تیم نرم‌افزاری و پشتیبانی حرفه ای مدام در پی افزایش خدمات نرم‌افزاری و راحتتر شدن کاربری و پاسخگویی به شما می‌باشند. ۲) ما از یک یا چند سرور برای ارائه خدمات به شما استفاده می‌کنیم. ما سفرهای شما را برای حداقل یک ماه ذخیره می‌کنیم. ۳) خیلی از دستورات از طریق همین سرورها برای شما پیامک می‌شود. تمامی‌این‌ها بر ای ما هزینه بر هستند.
 


خودرو های قابل نصب


WordPress Lightbox